Lokalizacja

Przedszkole mieści się w wolnostojącym, niezależnym budynku przy ul.Mickiewicza 16 w Dynowie.
Wejście główne, parking znajduje sie od strony ul. Jana Pawła II
.

Przedszkole składa się z korytarza wejściowego, który jest częścią wspólną dzieci, szatni, dwóch łazienek przystosowanych wg. wymogów Sanepid do korzystania przez  dzieci, pomieszczeń do przygotowywania posiłków dla naszych pociech, przestronnych sal , w których na co dzień bawimy się i uczymy.
W korytarzu każde dziecko ma swoją szafeczkę, w której zostawia rzeczy oraz kurteczkę.

Każda z sal jest wyposażona w kolorowe zabawki dla dzieci oraz niezbędne pomoce edukacyjne. W głównej sali mamy również stół, przy którym dzieci mają okazję kreatywnie się realizować .

Do przedszkola przylega własny kameralny plac zabaw, bezpieczny, ogrodzony, do dyspozycji nauczycieli przedszkola i dzieci przez cały czas.

Zmotoryzowanym rodzicom udostępniamy bezpłatnie możliwość zaparkowania przed budynkiem na czas odprowadzenia i odbioru dziecka z przedszkola.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej "Akademi Przedszkolaka".